PilotEmarket.com, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulmuştur. Uzun yıllardır ülkemizde üretilmeyip, yurtdışından satın alınan ürünleri yerli imkanlarla üreterek hem sektördeki kullanıcılara hem de Türkiye'ye değer katmak için çalışıyoruz. İnternet sitemizdeki ürünlerin çoğunluğu, daha önce ithal edilen ürünlerdir. Ürün millileştirme çalışmaları ile projesini sonuçlandırdığımız ürünleri halen üretiyoruz. Tasarımı ve AR-GE'si devam ürünleri internet sitemize eklemedik. Çalışmalar sonuçlandıkça ürün yelpazemiz de genişleyecektir. 

İnovasyonu kendine rehber edinen PilotEmarket.com'un hedefi; Savunma sanayi ve havacılık sektöründe, yenilikçi yaklaşımlarla, yüksek teknolojiye sahip sistem çözümleri geliştirmek, ülkemiz Savunma ve Havacılık Sanayinin yurtdışına olan bağımlılığını BİTİRMEK; ürettiğimiz ürünlerle yurtdışında da söz sahibi olarak Türkiye’mize artı değerler katmak için, saat ve zaman mefhumu gözetmeksizin vargücümüzle çalışmak, çalıştığımız alanlarda öncü ve güvenilir bir dünya şirketi olmaktır.  PilotEmarket.com, hizmet verdiği sektörle birlikte büyümeyi hedefler ve kendi başarısını sektöre kattığı artılarla ölçer.  

Siz de PilotEmarket.com ’u tercih ettiğinizde; her gün genişletmeye çalıştığımız ürün yelpazesinde sunduğumuz hizmetlerimiz içinde, mutlaka bir çözüm bulacaksınız. Sizin için yaratıcı çözümler üreten kadromuz, deneyimli ve teknik bilgisi yüksek ekibimiz ve çözüm ortaklarımız sayesinde doğru zamanda, doğru ürünlerle, doğru yerde olacaksınız. 

© Copyright 2012 - 2024 | ALKU